Manifest Chcemy wspierać ludzi mądrych i odważnych

Anonimowo oceń radnego

3.55/10 z 91 głosów
Zachęć znajomych do oddania głosu na radnego:

Informacje o radnym: Szymon Simiński

imię i nazwisko: Szymon Simiński

zasiada w radzie: Babiak, gmina do 20 tyś.

funkcja w radzie: radny

komitet: NASZA, WIEŚ

okręg wyborczy: Rada Gminy Babiak

otrzymał głosów 123 (54,19% popracia w okręgu)

Dodaj komentarz

2015-07-24 05:37:28, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowny panie radny proszę wykorzystać informację o likwidacji kopalni na śląsku .Likwiduje się rentowne kopalnie węgla kamiennego , robi się tam bezrobocie , gdzie u nas nie chcemy kopalni to ją nam wciskają . Czy w ministerstwie śpią , przecież lepiej sprowadzić węgiel ze śląska do elektrowni , niż sprowadzać katastrofę do naszej gminy . Solorza na Śląsk wysłać tam może ktoś go polubi . Jesteśmy z panem panie Radny .

2015-07-12 06:52:24, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Wygraliśmy bitwę , oby to był początek drogi do zwycięstwa . Pilnować się trzeba bo kopalniaki nie śpią a wójt i jego ludzie robią krecią robotę . Pr4zyjżyjcie się prawnikowi wójtowemu bo jak zobaczycie dla kogo on pracuje wszystko zrozumiecie.Zawiązać stowarzyszenie poprosić Proboszczów o pomoc niech też niosą pomoc potrzebującym .

2015-07-05 18:16:10, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Podziękowania dla pana radnego Simińskiego za wkład jaki włożył w realizację referendum . Dziękujemy także pozostałym radnym panie Szymonie i tym co z wami pracowali . Nie dziękujemy dziesięciu radnym , którzy pomimo zaproszenia do pracy nad Referendum pozostali bierni , najwidoczniej pan wójt tak kazał a jak pan każe to sługa musi . Informacja dla wszystkich odwiedzających nasze wpisy ! Roman Albin ,Wanda Radowska ,Szymon Simiński , Bogdan Świętoń i Henryk Krygier są inicjatorami naszego prawnego Referendum . Tylko zaangażowanie i wsparcie od zwykłych ludzi spowodowało to , że Kopalnia przegrała z mieszkańcami naszej gminy .Pozostała dziesiątka radnych nie pomogła grupie inicjatorów a nawet przeszkadzali jak sołtys i radny z Brdowa ! Tak trzymać a wójta punktować !!!!!!!!

2015-07-05 10:23:58, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dbajmy o nasz wspólny sukces , nie dajmy umniejszać rangi referendum .Pilnować wójta i jego świty bo oni już ciężko pracują nad wprowadzeniem zagłady do naszej gminy .Na Sesje zapraszać więcej ludzi i niezależne media niech pokazują to co u nas się dzieje.!A tą panią redaktor z Przeglądu w czasie sesji zapraszać na obiadek , może wtedy napisze coś sensownego .

2015-07-03 10:21:07, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Jak taczki za małe,to proponuję rozrzutnik obornika ;-)

2015-07-03 08:07:52, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Panie Szymonie sesja okej ale dlaczego taczek nie przyprowadzono. Czyżby wójtowi trzeba było na miarę robić . A gadaniem sołtyski się nie przejmować , bo ona tak gada jak jej wójt każe ! Tak trzymać , pilnować tych drani .

2015-06-28 12:59:30, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Gratulujemy wyniku Referendum .Po prostu nie mogło być inaczej .Obawialiśmy się tylko frekwencji i całą rodziną bliższą i dalszą braliśmy udział w tej bitwie o nasze wspólne dobro .. Dzięki takim ludziom jak nasz radny możemy chodzić z podniesioną głową . Jeszcze raz należą się wam organizatorom wielkie podziękowania , co czynimy z wyrazami szacunku . Mieszkańcy Gminy Babiak .

2015-06-17 04:49:47, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Może ktoś z władz wyżej postawionych przyjrzał by się poczynaniom cwaniaków bo ludzie mają dość Wojtusia i Mareczka .Przejęli kluczowe stanowiska w radzie gminy i gnębią nie pokornych radnych i ludzi . Kanapki z nepotyzmem nikomu nie smakują . Szanuję radnego Simińskiego i tych co go wspierają bo ci ludzie pokazują prawdziwe oblicze wójta i Marka Tomickiego . Prosimy o udział w referendum bo wójt i Marek pomimo swych deklaracji nic nie zrobili , żeby pomóc w tworzeniu tego REFERENDUM Zagłosujmy na NIE dla kopalni , o to walczą nasi Radni Szymon Simiński , Wanda Radowska , Bogdan Świętoń ,Roman Albin i Henryk Krygier .

2015-06-16 16:22:59, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Wszyscy którzy czytacie ten wpis ! Radni w osobach p.Simiński , Swiętoń , Krygier ,Albin i pani Radowska są inicjatorami referendum , któremu wójtowa elita była i jest przeciwna . Wesprzyjcie starania niepokornych Radnych inicjatorów i weźcie udział w referendum KOPALNIA kłamie !!! dlatego zagłosujcie NIE dla KOPALNI, bo potem będzie za późno a sąsiad za nas nie może zagłosować .

2015-06-12 06:04:47, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowny panie Simiński kolejny raz pokazał pan klasę na spotkaniach , a wójt to potwierdził brakiem merytorycznego odniesienia się do zadawanych pytań . .A jego stwierdzenie , że boi się pańskiego adwokata to samo to świadczy , że wójt mówi nieprawdę .Kłamie w Sądach i tak mu zostało , że kłamstwo chce przeistoczyć w prawdę ,a kopalnię w dobrobyt , którego nigdy nie będzie normalnie wynalazł kamień .....Róbcie swoje a wójtowi zapłacimy później.

2015-06-11 15:12:01, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Nie zapominajmy dbać o nasze dobro wspólne . 21 czerwca głosujemy na NIE dla kopalni

2015-06-11 06:01:22, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Apel do mieszkańców Gminy Babiak 21 czerwca idziemy na REFERENDUM Jest to nasz obowiązek względem naszych dzieci i wnuków!!! Szanowny Panie Simiński dziękujemy panu i Radnym którzy przyczynili się do tego , że my mieszkańcy naszej gminy możemy się wypowiedzieć w sprawie KOPALNI . ....My zagłosujemy na NIE dla kopalni a wy zadecydujcie sami czy dobro naszych i waszych dzieci i wnuków warto narażać za czarne zło , którym jest KOPALNIA . ..Jak podają fakty zyski z Kopalni ma tylko jej właściciel a nie zwykły KOWALSKI !!!!!!! 21 czerwca głosujemy na NIE i zato dziękujemy !

2015-06-05 18:55:18, Anonim (Zgłoś nadużycie)

No to fakt , że w Sądzie im nie poszło tak po ich myśli i , żeby to był ich Armagedon .

2015-06-05 18:45:07, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Nie poszło Markowi i Wojtkowi z radnym Simińskim to smród w sołectwie mu robią i pomawiają go , że robi pod górkę w sprawie oświetlenia Łazisk . Totalna bzdura jak i ta , że nie radzi sobie z REFERENDUM .Srają ze strach przed REFERENDUM ci co za namową Marka i Wojtka zainwestowali w interes kopalni ! My zapraszamy na spotkania ze specjalistami których pełnomocnik i grupa inicjatorów REFERENDUM zaprosiła . Tam można dowiedzieć się więcej w temacie KOPALNI a nie podsrywać radnego Simińskiego i inicjatorów REFERENDUM !!!!!

2015-06-04 06:52:09, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Panie Simiński prosimy o publikacje w sprawie REFERENDUM więcej informacji o negatywnym wpływie KOPALNI ! Łudzi trzeba uświadomić jakie zagrożenia przynosi kopalnia .Trzeba głośno mówić że to będzie miało wpływ na całą gminę .Zaprosić ZIELONYCH bo widać że i niektórym Proboszczom nie zależy na dobru parafii Przykład Parafia LUBOTYŃ , gdzie proboszcz nie chce uczestniczyć chociażby w poinformowaniu mieszkańców , że REFERENDUM to jest Przywilej parafian a nie obowiązek . Obowiązkiem władz jest umożliwienie wypowiedzenia się mieszkańcom w sprawach tak ważnych ..Brak wody dosięgnie całą GMINĘ a nie tylko wyrobisko ,

2015-05-29 08:24:27, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Sprawa jaką założyli panu Szymonowi ma się odbyć we wtorek 2 czerwca !Jesteśmy z panem panie Simiński a wójtowi i Tomickiemu , żeby na łeb na szyję , karki połamali i sprawę przegrali .

2015-04-25 15:49:23, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Za jego zaangażowanie na rzecz zwykłych ludzi dnia 27 kwietnia stanie przed Sądem w Kole .To Tomicki i Wójt powinni być oskarżeni , powinno się sprawdzić wszystkie inwestycje i działania jakie podejmował Tomicki pod osłoną wójta.Nawet Sąd Administracyjny wykazał , że wójt Wojciech Chojnowski łamał prawo ! Kontrolaq NIK wykazała wiele nieprawidłowości w zakresie pracy wójta . Ale gdy wójt ma za sobą komisję Rewizyjną to nigdy nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności . Panie Simiński jesteśmy z Panem , bo czas Sądów to dla każdego oskarżonego jest ciężki . Pow2odzenia A dla wójta i Marka ,żebyu tak na schodach się połamali . .

2015-04-25 14:01:26, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Powodzenia panie Szymonie , i wygranej w Sądzie! Jesteśmy z panem a wótowi i Tomickiemu , żeby zdrowia i pieniędzy zabrakło .

2015-04-19 15:06:37, Anonim (Zgłoś nadużycie)

podobno u pana Simińskiego kurator sądowy przeprowadzał wywiad , ciekawe czy Chojnowskiego i Tomickiego też sprawdzono . Myślę , że nie bo prawo jest dla bogatych i rządzących . Dla takich ludzi jak pan Simiński zostaje ciężka praca a wójt i Tomicki są jak widać od spijania śmietanki . Brzydzę się takimi ludźmi pokroju wójta i Tomickiego. Mamy tylko nadzieję , że pan Simiński obroni się w sądzie , bo jest nam potrzebny . Bez wójta i Tomickiego możemy się obejść bez strat .

2015-04-16 07:39:21, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dla każdego kto odwiedza tą stronę !wójt Wojciech Chojnowski i Radny powiatu Marek Tomicki pozwali pana radnego Szymona Simińskiego do Sądu za rzekome narażenie ich na utratę zaufania i godności . Bzdura kompletna , po pierwsze tych rzeczy oni nie mieli nigdy a do sądu poszli bo w wyborach nie udało się pana Simińskiego wykopać . Pan Simiński za ujawnianie praktyk włodarza i Tomickiego dzisiaj jest ciągany po sądach .WSTYD Zapytajcie zwykłych ludzi jaki jest radny Simiński , zwykły człowiek , który potrafi podać rękę potrzebującym . Popatrzcie co robi wójt i Tomicki , sprawdzić inwestycje , szkołę , dlaczego mleko z ARR wylewano zamiast dać uczniom do domu, sprawdzić legalność wydanych decyzji w sprawie wiatraków i kopalni , wtedy otrzymacie obraz naszych pseudo-polityków Marka T i Wojciecha Ch. WSTYD mi za takich polityków ,, po trupach do celu to jest domena naszego włodarza i jego psa.

2015-04-14 05:42:58, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Panie Simiński piszcie jak najwięcej o odkrywkach , o tej IZBICA-KUJAWSKA też , bo wójt i jego klika tego nie zrobią . A prawda jest taka , że kopalnia składała wnioski o powiększenie terenu i obszaru górniczego , skutkiem czego ma być odkrywka w Brdowie , Radoszewicach , Poloniszu aż pod sam Babiak ! Co wy zrobicie jak was osuszą , a nie wypłacą !

2015-04-14 05:29:05, Anonim (Zgłoś nadużycie)

No i referendum w gminie Babiak pod znakiem zapytania ! Sama sekretarz zajęła się prawną stroną , bez podstawy prawnej . Szanowny panie Simiński proszę żądać od wójta i sekretarz wszystkich wypowiedzi na piśmie a dotyczące zagadnień prawnych , żądać z potwierdzeniem prawnika ! ROZWÓJ - TAK , ODKRYWKA - NIE !

2015-04-10 10:29:02, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Nie mogli Simińskiego wygryść w wyborach to do sądu go zacągneli , chcą pewnie dla niego wyroku skazującego a potem będą chcieli pozbawić go mandatu radnego .

2015-04-10 10:05:40, Anonim (Zgłoś nadużycie)

tylko pogratulować panie szymonie , wójt i Tomicki srają ze strachu , pewnie dlatego oddali pana do sądu .

2015-04-06 09:56:49, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowny panie Simiński niech pan napisze odezwę na fejsie i poprosi o zbieranie dokumentów na wójta i Tomickiego , może ktoś podzieli się z panem i panowie Chojnowski i Tomicki trafią tam gdzie trzeba za swoje występki i gorsze rzeczy !! POWODZENIA panie Szymonie

2015-04-06 09:52:41, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dawniej normą był ogół a nie margines! Dziś Tomicki i Wójt sprowadzili margines do normy , a my nic z tym nie robimy.Wstydzę się za takich polityków z chorymi ambicjami jakie reprezentuje wójt i Tomicki Marek ! Życzymy powodzenia panie Simiński ! Zdrowych i pogodnych Świąt!

2015-03-30 03:23:45, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Znając Marka i Wojtka to się zawzięli i tak są pewni swojego , że już czas żeby się przewieźli .Życzymy panu powodzenia panie Szymonie a wójtowi i Markowi nic nie życzymy bo źle życzyć jeszcze przed Świętami byłoby nie ładne ..

2015-03-25 19:22:17, Anonim (Zgłoś nadużycie)

jak tam po sprawie odbyła się , no i z winkla , żeby im wyszło .Jesteśmy z panem panie Simiński .

2015-03-25 19:17:58, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Patologia to dopiero u dyrektora Tomickiego w szkole w Bogusławicach !Panie Simiński niech pan zapyta Marka Tomickiego co robił i robi z mlekiem dla uczniów, może tak kontrolę co ! Za to , że pana po sądach ciągają wszystkie brudy bym wyciągnął !!!!!!!! Wstyd mi za takich polityków jak Tomicki i wójt !!!!!!!wytrwałości panie Szymonie

2015-03-22 15:56:25, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Niszczyć i upokarzać to domena wójtowych i tomickiego ludzi ! Najgorsze w tym , to to , że wszyscy o takich praktykach wiedzą i nic z tym nie robią .Ludzie nie dajcie sobą pomiatać ! wspomagajcie takich radnych jak pan Simiński , mówcie głośno o patologii jaka panuje w waszej gminie!

Użytkownik nie popełnił jeszcze żadnego wpisu