Manifest Chcemy wspierać ludzi mądrych i odważnych

Anonimowo oceń radnego

3.75/10 z 75 głosów
Zachęć znajomych do oddania głosu na radnego:

Informacje o radnym: Szymon Simiński

imię i nazwisko: Szymon Simiński

zasiada w radzie: Babiak, gmina do 20 tyś.

funkcja w radzie: radny

komitet: NASZA, WIEŚ

okręg wyborczy: Rada Gminy Babiak

otrzymał głosów 123 (54,19% popracia w okręgu)

Dodaj komentarz

2015-04-25 15:49:23, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Za jego zaangażowanie na rzecz zwykłych ludzi dnia 27 kwietnia stanie przed Sądem w Kole .To Tomicki i Wójt powinni być oskarżeni , powinno się sprawdzić wszystkie inwestycje i działania jakie podejmował Tomicki pod osłoną wójta.Nawet Sąd Administracyjny wykazał , że wójt Wojciech Chojnowski łamał prawo ! Kontrolaq NIK wykazała wiele nieprawidłowości w zakresie pracy wójta . Ale gdy wójt ma za sobą komisję Rewizyjną to nigdy nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności . Panie Simiński jesteśmy z Panem , bo czas Sądów to dla każdego oskarżonego jest ciężki . Pow2odzenia A dla wójta i Marka ,żebyu tak na schodach się połamali . .

2015-04-25 14:01:26, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Powodzenia panie Szymonie , i wygranej w Sądzie! Jesteśmy z panem a wótowi i Tomickiemu , żeby zdrowia i pieniędzy zabrakło .

2015-04-19 15:06:37, Anonim (Zgłoś nadużycie)

podobno u pana Simińskiego kurator sądowy przeprowadzał wywiad , ciekawe czy Chojnowskiego i Tomickiego też sprawdzono . Myślę , że nie bo prawo jest dla bogatych i rządzących . Dla takich ludzi jak pan Simiński zostaje ciężka praca a wójt i Tomicki są jak widać od spijania śmietanki . Brzydzę się takimi ludźmi pokroju wójta i Tomickiego. Mamy tylko nadzieję , że pan Simiński obroni się w sądzie , bo jest nam potrzebny . Bez wójta i Tomickiego możemy się obejść bez strat .

2015-04-16 07:39:21, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dla każdego kto odwiedza tą stronę !wójt Wojciech Chojnowski i Radny powiatu Marek Tomicki pozwali pana radnego Szymona Simińskiego do Sądu za rzekome narażenie ich na utratę zaufania i godności . Bzdura kompletna , po pierwsze tych rzeczy oni nie mieli nigdy a do sądu poszli bo w wyborach nie udało się pana Simińskiego wykopać . Pan Simiński za ujawnianie praktyk włodarza i Tomickiego dzisiaj jest ciągany po sądach .WSTYD Zapytajcie zwykłych ludzi jaki jest radny Simiński , zwykły człowiek , który potrafi podać rękę potrzebującym . Popatrzcie co robi wójt i Tomicki , sprawdzić inwestycje , szkołę , dlaczego mleko z ARR wylewano zamiast dać uczniom do domu, sprawdzić legalność wydanych decyzji w sprawie wiatraków i kopalni , wtedy otrzymacie obraz naszych pseudo-polityków Marka T i Wojciecha Ch. WSTYD mi za takich polityków ,, po trupach do celu to jest domena naszego włodarza i jego psa.

2015-04-14 05:42:58, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Panie Simiński piszcie jak najwięcej o odkrywkach , o tej IZBICA-KUJAWSKA też , bo wójt i jego klika tego nie zrobią . A prawda jest taka , że kopalnia składała wnioski o powiększenie terenu i obszaru górniczego , skutkiem czego ma być odkrywka w Brdowie , Radoszewicach , Poloniszu aż pod sam Babiak ! Co wy zrobicie jak was osuszą , a nie wypłacą !

2015-04-14 05:29:05, Anonim (Zgłoś nadużycie)

No i referendum w gminie Babiak pod znakiem zapytania ! Sama sekretarz zajęła się prawną stroną , bez podstawy prawnej . Szanowny panie Simiński proszę żądać od wójta i sekretarz wszystkich wypowiedzi na piśmie a dotyczące zagadnień prawnych , żądać z potwierdzeniem prawnika ! ROZWÓJ - TAK , ODKRYWKA - NIE !

2015-04-10 10:29:02, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Nie mogli Simińskiego wygryść w wyborach to do sądu go zacągneli , chcą pewnie dla niego wyroku skazującego a potem będą chcieli pozbawić go mandatu radnego .

2015-04-10 10:05:40, Anonim (Zgłoś nadużycie)

tylko pogratulować panie szymonie , wójt i Tomicki srają ze strachu , pewnie dlatego oddali pana do sądu .

2015-04-06 09:56:49, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowny panie Simiński niech pan napisze odezwę na fejsie i poprosi o zbieranie dokumentów na wójta i Tomickiego , może ktoś podzieli się z panem i panowie Chojnowski i Tomicki trafią tam gdzie trzeba za swoje występki i gorsze rzeczy !! POWODZENIA panie Szymonie

2015-04-06 09:52:41, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dawniej normą był ogół a nie margines! Dziś Tomicki i Wójt sprowadzili margines do normy , a my nic z tym nie robimy.Wstydzę się za takich polityków z chorymi ambicjami jakie reprezentuje wójt i Tomicki Marek ! Życzymy powodzenia panie Simiński ! Zdrowych i pogodnych Świąt!

2015-03-30 03:23:45, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Znając Marka i Wojtka to się zawzięli i tak są pewni swojego , że już czas żeby się przewieźli .Życzymy panu powodzenia panie Szymonie a wójtowi i Markowi nic nie życzymy bo źle życzyć jeszcze przed Świętami byłoby nie ładne ..

2015-03-25 19:22:17, Anonim (Zgłoś nadużycie)

jak tam po sprawie odbyła się , no i z winkla , żeby im wyszło .Jesteśmy z panem panie Simiński .

2015-03-25 19:17:58, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Patologia to dopiero u dyrektora Tomickiego w szkole w Bogusławicach !Panie Simiński niech pan zapyta Marka Tomickiego co robił i robi z mlekiem dla uczniów, może tak kontrolę co ! Za to , że pana po sądach ciągają wszystkie brudy bym wyciągnął !!!!!!!! Wstyd mi za takich polityków jak Tomicki i wójt !!!!!!!wytrwałości panie Szymonie

2015-03-22 15:56:25, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Niszczyć i upokarzać to domena wójtowych i tomickiego ludzi ! Najgorsze w tym , to to , że wszyscy o takich praktykach wiedzą i nic z tym nie robią .Ludzie nie dajcie sobą pomiatać ! wspomagajcie takich radnych jak pan Simiński , mówcie głośno o patologii jaka panuje w waszej gminie!

2015-03-19 05:37:26, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowny panie Simiński dowiedzieliśmy się , że planowane jest w Gminie Babiak referendum w sprawie KOPALNI Dęby Szlacheckie . W związku z tym prosimy o więcej informacji , bo na BIP Babiak nic niema .Za pracę na rzecz naszej Gminy należą się panu i tym co pana wspierają podziękowania . Nawiążę do pozwania pana Simińskiego do sądu przez Tomickiego i Chojnowskiego .Wstyd mi i moim znajomym za takich wypalonych polityków .Życzymy powodzenia panie Simiński !

2015-03-18 05:39:50, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Pewnie Radny Simiński nie jest bez winy ale żeby zaraz do sądu . Z drugiej strony jak by inwestycje były robione równo to i Radny Simiński zapewne by im trochę odpuścił . Łamanie prawa w Gminie Babiak i im podobnym to zapewne standard.Patrząc na stan finansów w gminie Babiak to zgadzam się z Radnym Simińskim .Za brakujące dwa miliony w budżecie odpowiada Wójt Chojnowski i jego świta . Zatem pan Radny Simiński miał rację mówiąc , że inwestycje będą okrojone , bądź nie będzie ich wcale , no może przed następnymi wyborami Wójt kampanię sobie znów zrobi na resztkach inwestycji . MIESZKANKA

2015-03-09 04:31:51, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Szanowni państwo znam naszych lokalnych polityków , ale to co Wójt i Tomicki robią przekracza wszystkie znane mi formy przyzwoitości .Nie mogli poradzić sobie z radnym Simińskim podczas wyborów , to teraz po Sądach będą NIEPOKORNEGO radnego ciągać .Musimy jawnie protestować przeciw takim patologiom jakie fundują nam Tomicki i Wójt . To od nas zależy czy pozwolimy Wójtowi i Tomickiemu na usówanie wszystkich nie wygodnych . BELFER

2015-03-01 07:41:12, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Ludzie są wredne przynajmniej takie się trafiają , ale o tym pan pewnie wie panie Szymonie .Szkoda że nie wszyscy potrafią docenić to co pan i pana koledzy robią dla naszej gminy . Wójtowi znowu nie wyszło po porażce u pana w sołectwie poległ też w Dębnie . Ale żeby w pana wsi miał swojego judasza , aż dziwne . Zastanawia mnie kogo i za ile kupił . Incydentami proszę się nie przejmować i robić swoje . Dla naszej rodziny i znajomych jest pan o wielkim sercu człowiekiem , może i ci co przeciw panu głosowali dostrzegą to , bo człowiek jest wielki nie przez to co posiada , lecz przez to czy potrafi się dzielić tym co ma .

2015-02-22 07:06:01, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Z takich ludzi brać przykład . Zawsze można na nich liczyć .Za wsparcie w protestach w obronie rolników i miejsc pracy wielkie podziękowanie.Więcej nam trzeba takich samorządowców jak pan Simiński

2015-02-13 02:29:11, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dziękujemy panie Simiński za wsparcie na protestach i strajkach . Jest pan wielki byliśmy z panem podczas wyborów i jesteśmy dziś . Szkoda tylko , że nie mamy wsparcia od Tomickiego czy Wójta , którzy przed wyborami tłumaczyli na zebraniach , że oni też są rolnikami .Wstyd mi za takich rolników z Sawickim mogą podać sobie rękę .

2015-02-06 05:03:23, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dzisiaj po wyborach widać którym radnym tak naprawdę zależy na wyborcach . Pan Simiński jest niewątpliwym liderem , to widać . Tylko dlaczego nie widać ludzi od wójta czy Tomickiego , którzy tak opluwali pana Szymona i jego rodzinę !

2015-02-06 05:03:23, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Dzisiaj po wyborach widać którym radnym tak naprawdę zależy na wyborcach . Pan Simiński jest niewątpliwym liderem , to widać . Tylko dlaczego nie widać ludzi od wójta czy Tomickiego , którzy tak opluwali pana Szymona i jego rodzinę !

2015-02-06 04:56:48, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Jak widać radny Simiński reprezentuje mieszkańców naszej Gminy ,potwierdza to kolejny jego udział w proteście , gdzie występował w obronie naszych rolników . Jest przykładem dobrego samorządowca .

2014-11-16 05:52:13, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Wójt i Marek robili ludziom wodę z mózgów .Myślę , że dziś przyszedł dzięń zapłaty, oby był proroczy ,

2014-11-13 22:27:01, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Wspaniała dwójka bankrutów politycznych .Marek i Wojtek sprzedają nawet najbliższych , żeby przy korycie zostać ..Jak nie wierzycie to zapytajcie ich najbliższych , to dowiecie się całej prawdy , Wyrzucić Marka z PSL-u to najmniejsza kara . Morze wojtuś go przygarnie i będzie raj w gminie ..

2014-11-09 19:55:40, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Tomicki też się sprzedał . Razem z wójtem opłacili proboszcza z Lubotynia , żeby wychwalał ich pod niebiosa . Marek tak się boi Simińskiego , że zabronił strażakom wpuszczać Szymona na zebranie do Remizy w Bogusławicach ..Boją się ! Wiadomo wybory tuż tuż ..

2014-11-09 07:09:06, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Co raz bliżej wyborów, pewnie dla tego wójt i jego świta robią coraz to większą nagonkę na konkurencję . Nie dajcie się sprowokować! wytrzymajcie ! Panie Simiński Życzymy wam wszystkim sukcesów w wyborach i nie tylko ! Jesteśmy z wami >>>WYBORCY

2014-11-06 05:42:29, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Wójt kombinuje razem z Tomickim jak Simińskiego utrącić ..Zapomnieli o ludziach ! przed wyborami się pokazali a Simiński jest z ludźmi cały czas ! ..I co z tego , że nieraz ich opierniczy używając przy tym nie cenzuralnych słów! ....Na pewno nie robi tego bez przyczyny ....Jak patrzę na to co wyrabia wójt i Marek to wcale się nie dziwię Simińskiemu , ja bym ich mocniej przycisnął !...OBSERWATOR

2014-11-01 07:08:46, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Ujadają na Szymona a on ma rację!...Bo co takiego Chojnowski zrobił dla Rolników ,...NIC!! W innych gminach wspiera się Rolników i Przedsiębiorców a w naszej gminie NIC ....Jak widać to z większości wystąpień to Simiński głośno domaga się równego traktowania i tego co ludziom się należy !.....

2014-11-01 06:58:21, Anonim (Zgłoś nadużycie)

Jak znam Simińskich to współczucia nie potrzebują .Potrzebujemy my wszyscy , którym dobro drugiego człowieka nie jest obojętne wsparcia w wyborach!Dla nowego Wójta i wszystkich co go wspierają . JOKER

Użytkownik nie popełnił jeszcze żadnego wpisu